پیام تبریک ریاست دانشکده به مناسبت فرارسیدن سال نو

پیام تبریک ریاست دانشکده به مناسبت فرارسیدن سال نوباسمه تعالی
یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال  حول حالنا الی احسن الحال
 
 
 
بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.
پروردگار عالم را سپاسگزاریم بهار ۱۳۹۸ با چهلمین بهار انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام گام دوم انقلاب نام گذاری گردید، مقارن گشته است با امید به اینکه خانواده بزرگ انقلاب اسلامی بتواند با کوشش زیاد جهت نیل به اهداف عالیه خود در راستای  سیاست های توسعه عدالت، اعتلای علمی و فرهنگی، رشد و بالندگی تحقیقات و فناوری و ارتقاء خدمت رسانی به آحاد جامعه گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد.
 
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دانشگاهیان در سالی که گذشت و با استعانت از آفریدگار جهان تقارن چهلمین بهاران شکوهمند انقلاب و فرا رسیدن نوروز باستان  را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است به هموطنان گرامی خاصه دانشگاهیان و خانواده های محترمشان تبریک گفته و از  آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهنسال، مسألت می نمایم.
 
امید است با  یاری از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم مهدی موعود (عج) و با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت  آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش و در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سر بلند باشید.
با تجدید احترام
دکتر اسماعیل میرزایی قلعه
97/12/27